۰۲۱ ۶۶ ۵۸ ۲۷ ۱۶

۴ ابزار تست سرعت سایت:
۱۴۰۰/۰۸/۱۸

هر چقــدر یک وب سایت جــذاب و عالی داشته باشید، ولی سرعت لود وب سایت پایین باشد، نمی توانید بازدید خوبـــی را به دست بیـــاورید، چرا که بییشتر افراد صبر نمی کنند تا یک وب سایت کاملا لود شود و با با بروز تاخیر در لود سایت سریعا سایت را بسته و به سراغ سایت دیگری می روند.
gtmetrix.com :
از پرطرفدارترین ابــــــزارهای تست سرعت سایت، ابـــــزار جـــی تی متریکس هست که با آنالیز وب سایت شما و ارائه خطاهای آن در افزایش سرعت سایت و رفع آن ها به شما کمک کند. این ابزار با تحلیـــل گزارشات page Speed وYslow اطلاعاتی خوبی را به شما می دهد. این گزارشات به ۶ بخش مختلف شامل تحلیل نموداری ، محور، زمان بارگذاری، فیلم تاریخچه ، yslow ،page speed تقسیم می شود. بعد از ثبت نام در Gtmetrix و انتخاب مرورگر مد نظرتان می توانید نتایج تست از هر مرورگر رابا هم مقایسه کنید.
website speed test:
با کمک این ابــزار می توانید اطلاعات کاملی در مورد عملکرد وب سایت خود به دست آورید و قالب سایت را از ۱۴ کشور بررسی می کند . این تست شامل تحلیل نموداری و پیش نمایش وب سایت که می توانید به سرعت زمان بـــارگذاری و حجم تعداد صفحات در خواست شده را مشاهده کنید.
google pagespeed insights :
توسط گوگل معرفی شده است و سرعت سایت شما را بررسی می کند، راه کار های افزایش سرعت را به شما رائه می دهد. البته این ابزار برای وبسایت های ایرانی محدودیت دارد که حتما باید قبل از ورود به این صفحه ip خود را تغییر دهید. این ابزار وب سایت را در از مقیاس ۱-۱۰۰ درجه بندی می کند و هر چقدر این مقدار بالاتر باشد،عملکرد سایت شما بهتر است.
pingdom :
به کمک این ابزار می توانید کندی حجم صفحات و یا لینک های شکسته سایت را برطرف کنید. در این ابزار گزارش های تست به ۴ بخش شامل : بررسی کلی قالب، درجه عملکرد، تحلیل صفحه و تاریخچه سایت تقسیم می شود. این ابزار به شما کمک می‌کند که سرعت وب سایت را از ۴ مکان اصلی بررسی می کند :
دالاس ، تگزاس، ایالات متحده آمریکا، ملبورن، استرالیا، سان خوزه، کالیفرنیا، ایلات متحده آمریکا، استکهلم سوئد.
همچنین این ابزار برای بهبود عملکرد وب سایت درخواست هایی مانند:http تغییر مسیرهای url ، جستجوگر DNS را به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید.

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شده قسمت های ضروری با * مشخص شده اند.

ارسال نظر

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *